blog preface

Dnes už vieme účinne riešiť kruhy pod očami.Prevratné ošetrenie kruhov pod očami TEOSYAL Redensity II Eyes. Zbavte sa kruhov pod očami na počkanie!
Od 30. roku života je viac ako 50% žien nespokojných so svojimi kruhmi pod očami, no napriek tomu je ich odstránenie až siedme v poradí medzi estetickými ošetreniami. Prečo je to tak? Doteraz neexistoval produkt, ktorý by bol špeciálne určený na citlivú oblasť okolia očí.

Kruhy pod očami: veľmi rozšírený problém

Čo sú to vlastne kruhy pod očami?
Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy či starnutia. Kruhy pod očami sa objavujú najprv v kútikoch očí a neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje, že oči pôsobia smutne a unavene.

Aké sú príčiny ich vzniku?
Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov: únava, nedostatočné prekrvenie pokožky, nezdravý životný štýl, ale veľmi často sú aj dedičné.

Existuje účinné ošetrenie?
Ponúkame Vám najnovšiu inováciu v ošetreniach kruhov pod očami: TEOSYAL® Redensity II Eyes.

Prečo je produkt Teosyal® Redensity [II] EYES jedinečný?
Je to injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je ako prvý na trhu špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí. Obsahuje výnimočné zloženie 3 v 1: kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pokožke hydratáciu, elasticitu a pevnosť, dermo- reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6), ktorý obnovuje štruktúru pokožky a lidokaín. Tento gél bol vyvinutý vďaka odborným znalostiam a poznatkom oddelenia výskumu a vývoja TEOXANE Laboratories.

Pre koho je Teosyal® Redensity [II] EYES určený ?
Pre ženy a mužov s kruhmi pod očami. Produkt nie je vhodný na tmavé pigmentové kruhy a príliš veľké vačky pod očami, ktoré si už vyžadujú chirurgický zákrok.
Prirodzené, bezpečné a dlhotrvajúce výsledky.

Kedy sú výsledky viditeľné?
Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii a trvajú v priemere 12 mesiacov (podľa klinickej štúdie).

Je aplikácia v tejto oblasti bolestivá?
Zloženie produktu Teosyal® Redensity II EYES, obsahuje lidokaín, anestetikum, ktoré zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie.

Zanecháva injektovanie na koži nejaké stopy?
V mieste aplikácie sa môže objaviť začervenanie a jemné modrinky, ktoré je možné zjemniť prikladaním chladiaceho vankúšika po injektovaní.

Zdroj: Siklienka s.r.o.

Essur Clinic s.r.o.

Sládkovičova 23
Banská Bystrica, Slovensko

Otváracie hodiny:

Pondelok: 8.00 – 17.00
Utorok – Piatok: 9.00 – 18.00
Sobota – Nedeľa: zatvorené

+421 911 015 544
048 / 416 40 85
© 2023 Essur Clinic