blog preface

Dnes Vám prinášam článok o kozmetike Švajčiarskych laboratórií Teoxane. Často krát sa ma klientky pýtajú, že po aplikácií výplní, botulotoxínu alebo po laserovom omladení sa chcú aj doma dôkladnejšie starať o svoju pleť tváre, dekoltu. Podporujem domácu starostlivosť o pleť. Dokonca to pomôže násobiť pozitívny esteticky efekt po zákrokoch.

Za posledne roky sme mali možnosť testovať viaceré druhy kozmetiky, od rôznych svetových značiek. Podotýkam, že sa jednalo o kozmetiky vyššej rady v rôznych cenových reláciách. Podľa mojich viacročných skúseností so značkou Teoxane, patria ich výplňové materiály Teosyal na báze kyseliny hyaluronovej a aj kozmetická rada, medzi špičky na trhu v oblasti estetickej a dermatologickej medicíny.

Mnohé naše klientky používaju túto kozmetiku a sú veľmi spokojné. Aj moja manželka nedá dopustiť na túto značku. Používa ju už dva roky. Takže ak máte pocit, že potrebujete zmenu a výkonnú kozmetiku, chcete vysokú kvalitu za primeranú cenu, tak potom tento článok bude pre Vás užitočný.

ADVANCED PERFECTING SHIELD (SPF 30)
Krém pre zlepšenie štruktúry a zdokonalenie pleti

RHA™ PRIME SOLUTION
Čistiaca pleťová voda určená na tvár a oči

RHA™ SERUM
Viditeľné omladenie pokožky už za 14 dní

ADVANCED FILLER
Intenzívna vyplňujúca starostlivosť
Normálna až zmiešaná pokožka / Suchá pokožka

PERFECT SKIN REFINER
Obnovujúci nočný krém

DEEP REPAIR BALM
Upokojujúci balzam s hĺbkovým účinkom

RADIANT NIGHT PEEL
Starostlivosť na dosiahnutie „dokonalej pleti“
Zdravotnícky materiál triedy I.

R[II] EYES
RHA™ odborná starostlivosť o okolie očí

Kozmetiku si môžete objednať aj u nás na ambulancii. V prípade, že chcete odstrániť vrásky alebo zväčšiť pery, môžeme Vám ponúknuť kvalitné výplňové materiály Teosyal od tejto špičkovej značky. Radi Vám poradíme u nás v Essur Clinic. Váš estetický chirurg Milan Očenáš.

Essur Clinic s.r.o.

Sládkovičova 23
Banská Bystrica, Slovensko

Otváracie hodiny:

Pondelok: 8.00 – 17.00
Utorok – Piatok: 9.00 – 18.00
Sobota – Nedeľa: zatvorené

+421 911 015 544
048 / 416 40 85
© 2023 Essur Clinic