blog preface

Symbolom krásy a plodnosti ženy sú už od nepamäti krásne plné prsia.

Ženy všetkých vekových kategórií túžia po dokonalom symbole krásy – mať plné prsia. Len menšie percento žien je prirodzene obdarené plnými krivkami poprsia. Denno denne sa tak pre nedokonalosť svojho poprsia trápi mnoho žien. Mnohé z nich trpia pocitom menejcennosti až natoľko, že sa ich život stáva neplnohodnotný. Strácajú sebavedomie čo sa odráža vo všetkých sférach ich súkromného, pracovného aj spoločenského života. 21. storočie však poskytuje možnosti modernej žene ako nikdy predtým. Najúčinnejšia a najefektívnejšia metóda zväčšenia prsníkov je chirurgická augmentácia silikónovými implantátmi. V Essur Clinic pod vedením MUDr. Milana Očenáša každoročne vykonávame zákroky zväčšenia a korekcie prsníkov ako aj rôzne deformácie a iné estetické zákroky na prsníkoch.

V Essur Clinic používame len overené certifikované silikónové implantáty renomovaných svetových značiek s doživotnou zárukou. Každá klientka má možnosť vybrať si tvar implantátov. Buď prirodzené prsia s anatomickými implantátmi, alebo okrúhle implantáty. Konečná veľkosť implantátov záleží na vzájomnej dohode lekára s klientkou na základe jej predstavy ale hlavne zvolenie vhodnej veľkosti z medicínsko estetického hľadiska a to na základe dôkladného vyšetrenia lekárom. V Essur Clinic ponúkame pre ľahšie rozhodovanie klientky o navrhnutej veľkosti implantátov možnosť použiť takzvané sizre. Jedná sa o špeciálne gelové vložky do podprsenky. Sizre slúžia ako pomôcka pre klientku aby získala predstavu o veľkosti prsníkov po augmentácii.

MUDr. Očenáš hovorí:

„Augmentácia prsníkov silikónovými implantátmi patrí v súčasnej dobe k najčastejšej a dá sa povedať aj najobľúbenejšej operácii plasticko estetickej chirurgii. Prepracovaná operačná technika a vysoká kvalita silikónových implantátov sú zárukou spokojnosti našich klientiek.“

Essur Clinic je držiteľom európskeho certifikátu kvality. Disponujeme špičkovým technickým vybavením a najnovšími lasermi značky DEKA.

Niet pochýb o tom, že vyrovnaná sebavedomá žena je šťastná v súkromnom živote, úspešná v práci a obľúbená v spoločnosti. Pozývame aj Vás na našu kliniku. Využite služby modernej estetickej a laserovej medicíny.

Essur Clinic s.r.o.

Sládkovičova 23
Banská Bystrica, Slovensko

Otváracie hodiny:

Pondelok: 8.00 – 17.00
Utorok – Piatok: 9.00 – 18.00
Sobota – Nedeľa: zatvorené

+421 911 015 544
048 / 416 40 85
© 2023 Essur Clinic