blog preface

Essur Clinic Banská Bystrica má v portfóliu služieb ďalšiu operáciu a laserovú technológiu, ktorá kliniku radí medzi popredné a novátorské kliniky v Európe ale aj vo svete.

V stredu, dňa 3.12.2014 bola prvý krát na Slovensku, práve v Essur Clinic Banská Bystrica, plastickým chirurgom MUDr. Očenášom Milanom vykonaná laserová operácia horných očných viečok (tzv. blefaroplastika) a laserová transkonjunktiválna blefaroplastika (bez viditeľnej jazvy) dolných viečok s použitím operačného laseru CO2 od firmy DEKA.

Jedná sa o zákrok, ktorý posúva operačnú techniku očných viečok do úplne inej dimenzie. Vďaka laseru s tzv. HP pulzom, ktorý možno prirovnať k studenému rezu, je zákrok veľmi šetrný, bezpečný s rýchlym hojením s minimálnymi pooperačnými opuchmi čím sa predchádza možným pooperačným komplikáciám, nemenej podstatný je vynikajúci konečný, estetický efekt.

Zákrok je možné vykonať zatiaľ len na našej klinike, ktorá vlastní špičkovú a veľmi drahú technológiu. Pravdaže okrem technológie je dôležitá odborná príprava, ktorú MUDr. Očenáš absolvoval opakovane na odborných školeniach a workshopoch u Prof. Bonana Paola v Talianskej Florencii a kde získal niekoľko vzácnych certifikátov pre laserovú medicínu.

Veríme, že sa tešíte s nami!

Bonano

Prof. Bonano, MD je popredným odborníkom a novátorom v svetovej laserovej chirurgii, je autorom viacerých patentov a zdokonalení laserovej technológie a tiež držiteľom niekoľkých svetových ocenení za výnimočné estetické výsledky. (Winner of The Anti-Aging Beauty Trophy 2013 for The best Clinical Case in Laser Procedure).

 

Essur Clinic s.r.o.

Sládkovičova 23
Banská Bystrica, Slovensko

Otváracie hodiny:

Pondelok: 8.00 – 17.00
Utorok – Piatok: 9.00 – 18.00
Sobota – Nedeľa: zatvorené

+421 911 015 544
048 / 416 40 85
© 2024 Essur Clinic