Skip to navigation
zmenaren-zelezna-tigrica-0

Januárová zmenáreň železnej tigrice

Zmenáreň Essur Clinic v spolupráci s Agátou Lekešovou – módnou stylistkou 

Píše Agáta Lekešová:

Dobré ráno! Dnes mám pre vás opäť jeden z mojich obľúbených príspevkov –  fashion zmenáreň. Bude sa niesť s nádychom sviežej, optimistickej, mladej jari… Minulý týždeň ma so zmenou svojho outfitu oslovila zaujímavá a krásna baba Simona Kamzíková, víťazka najtvrdšej silovo-vytrvalostnej súťaže na Slovensku “Železná tigrica” a taktiež  víťazka silovo – vytrvalostnej súťaže MEGAGYM cup Richňava. Čo je naozaj zaujímavé, že k svojmu koníčku sa dostala pravdupovediac len preto, že počas pobytu v Amerike pribrala  a rozhodla sa zhodiť kilá, ktoré jej pribudli. K tomuto fantastickému výsledku jej dopomohol známy osobný tréner Peter Buvala, s ktorým aktívne trénuje 1,5 roka.  Simonkinu fashion zmenu vám prinášam, v spolupráci s fotografkou Soňou Hevessyovou  & estetickou a laserovou medicínou Essur Clinic, ktorá poskytla svoj kozmetický salón s vizážistkou a kozmetičkou Monikou Telúchovou.

Simonka ako správna železná tigrica väčšinou nosí obtiahnuté jeansy, tričko a botasky, čo samozrejme nie je zlá voľba na bežný deň. No občas ako správna baba si povyrazí  aj do ulíc na kávičku  a taktiež na pracovný meeting, kde už by nemala vyzerať ako „tínedžerka“  Takto približne zneli jej slová, keď sme sa prvý krát stretli. S čím musím úplne súhlasiť.

Keď som prvý krát zbadala Simonku, hneď som vedela, že určite pri nej použijem ružovú, hodí sa k farbe jej sviežej pleti a svetlo-hnedým vlasom, zároveň aj pri elegantnejšom oblečení zachová mladiství look. Na bežný deň, keď musíte veľa chodiť, a nie sú vám až také pohodlné vysoké podpätky  kľudne si k takémuto outfitu ako náhradu môžete dať lace-up topánky alebo aj tenisky, samozrejme všetko je vec vkusu a odvahy…

Tento rok vám budem prinášať v spolupráci s ESSUR CLINIC z času na čas fashion zmenárneň podobného typu, čiže zmena pôvodných zaužívaných outftitov so zmenou a poradenstvom vizáže, podľa aktuálnych módnych trendov, samozrejme s prihliadnutím  na osobný štýl a cítenie. Nakoľko dobrý pocit z oblečenia je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré tvoria náš imidž.

Túžite aj vy po zmene? Napíšte nám.