Skip to navigation

V ESSUR Clinic disponujeme s moderným technickým a laserovým vybavením. Naším cieľom je poskytovať najkvalitnejšie technické a medicínske metódy, ktoré sú bezpečné, menej invazívne a po ktorých prebieha rýchla rekonvalescencia. Preto sme sa zamerali na technické prístroje tých najlepších európskych a svetových výrobcov. Tieto technológie nie sú cenovo a odborne dostupné všetkým klinikám a preto sme hrdí, že my disponujeme niekoľkými technológiami, čím sa stávame klinikou na európskej úrovni. O tom svedčí aj naša niekoľkoročná aktívna spolupráca s novátormi estetickej a laserovej medicíny zo zahraničia.

MUDr. Milan Očenáš sa stal lídrom v laserovej medicíne v Slovenskej republike. Ako prvý vykonal operáciu očných viečok, tzv. Blepharoplastiku za pomoci laseru a laserovú liposukciu SmartLipo, zaznamenal v estetickej medicíne aj iné odborné úspechy.

 Jeden z najprogresívnejších výrobcov špičkovej laserovej techniky, firma DEKA / www.dekalaser.com / udelila našej klinike a MUDr. Očenášovi štatút školiteľa pre laserovú medicínu. Táto spolupráca s firmou DEKA nás teší, je to potvrdenie nášho dlhoročného vzdelávania a dlhoročnej kvalitnej práce v oblasti laserovej a estetickej medicíny. Na všetky estetické služby pomocou laserovej technológie máme absolvované odborné vzdelávanie priamo vo firme DEKA v Taliansku čoho potvrdením sú certifikáty. Sú zárukou, že u nás poskytujeme progresívne medicínske postupy pomocou špičkových technológii, čo sa prejaví už počas zákroku a hlavne v konečnom výsledku.

SmartLipo

DEKA  je prvou firmou na svete, ktorá prišla s revolučnou metódou na odstraňovanie lokalizovaných tukových ložísk pomocou laserovej lipolýzy - Laserlipolisi®. V súčasnosti je technológia SmartLipo (viac informácií), vďaka minimálnej invazivite a bezpečnosti overenej viac ako 10-ročnými klinickými štúdiami, najžiadanejšou kozmetickou metódou a jednoznačným lídrom v laserovej medicíne. Názov SmartLipo (Inteligentná liposukcia) je odvodený od jeho schopnosti rozkladať tukové bunky bez zásahu okolitého tkaniva , pričom zároveň minimalizuje krvácanie pôsobením na sťahovanie kolagénových vlákien drobných cievok v oblasti aplikácie. Minimálne rezné zásahy pri ošetrení umožňujú rýchle hojenie bez potreby šitia, či ďalšieho ošetrenia. SmartLipo sa používa nie len na liposukciu, ale aj na odstránenie potenia v podpazuší.

Pomocou laseru SmartLipo vykonávame tieto zákroky: Liposukcia SmartLipo, Odstránenie potenia,

SmartXide²

SmartXide² (viac informácií) od firmy Deka predstavuje novú generáciu CO2 laserov určených na obnovu štruktúry a funkcie pokožky. Vďaka technológiám SmartPulse a SmartStack umožňuje dokonalú kontrolu energických impulzov, hĺbky prieniku a tepelného účinku na pokožku. Zaručuje tak maximálnu spoľahlivosť a redukuje nežiaduce účinky spôsobené kontinuálnym žiarením. Minimálny zásah okolitého tkaniva umožňuje rýchlejšiu regeneráciu a návrat pacienta do bežného života. Laserom sa vykonávajú odstránenie znamienok, kožných a podkožných útvarov, bradavíc, ako aj resurfacing, čiže omladenie pleti.

A taká malá "pikoška" zo sveta hviezd, týmto prístrojom si nechala vykonať resurfacing tváre aj Madonna.

Pomocou laseru SmartXide² vykonávame tieto zákroky: BlefaroplastikaOdstránenie znamienokResurfacing CO2 laserom

Synchro FT

Synchro FT (viac informácií). Kombináciou dlhého a krátkeho pulzného laseru prístroj Synchro ponúka kompletnú škálu dermatologických a estetických úkonov, ako odstránenie ochlpenia tváre a tela, odstránenie pigmentových škvŕn, odstránenie žiliek, liečbu akné, omladenie pleti. Vďaka vyspelej technológii a zabudovanému chladiacemu systému predstavuje Synchro FT jednoduché, bezbolestné a bezpečné riešenie.

Pomocou laseru Synchro FT vykonávame tieto zákroky: Odstránenie pigmentáciíOdstránenie žiliekLiečba aknéEpilácia chĺpkov

smartlipo
SmartLipo
SmartXide2
SmartXide²
synchro
Synchro FT

Technické vybavenie

Updated on 2016-10-25T13:26:14+02:00, by Essur.