Odstránenie potenia podpazušia, chodidiel či dlaní.

Potenie v oblasti podpazušia, dlaní, či chodidiel trápi mnoho ľudí a často je sprevádzané nepríjemným zápachom a pôsobí neesteticky. Antiperspiranty často nestačia. Preto sa klienti obracajú na nás. Nadmerné potenie možno efektívne odstrániť dvomi spôsobmi.

Dlhodobé odstránenie potenia v podpazuší laserom SmartLipo je mini invazívny spôsob odstránenia potenia v podpazuší v lokálnej anestézii. Potenie zmizne na 48 – 57 mesiacov, u niektorých pacientov je zákrok potrebné však zopakovať skôr. Počas zákroku sa podpazušie znecitliví lokálnou anestéziou a cez drobnú 2 mm ranku vpraví tenká laserová kanyla s optickým káblikom.

Počas laserového výkonu sa termicky zlikvidujú potné žľazy. Ranka sa zalepí bez potreby šitia a do týždňa sa bez jazvy zahojí. Po zákroku ihneď klient odchádza domov. Týždeň sa podpazušie nesmie rozmočiť vodou, umývať mydlom a to až do zahojenia ranky. Zákrok môžu absolvovať aj ženy aj muži.

Dočasné odstránenie potenia v podpazuší, dlaní a chodidiel aplikáciou Botulotoxínu typu A injekčne. Princípom tohto zákroku je dočasné vyradenie funkčnosti miniatúrnych svalov, ktoré sú zodpovedné za vyprázdňovanie potných žliaz. Účinnosť aplikácie do podpazušia ako aj na chodidlách a dlaniach je overená, potenie sa radikálne obmedzí a prejavuje sa minimálne, alebo vôbec.

Efekt nepotenia podpazušia pretrváva 5 – 6 mesiacov. Zákrok môžu absolvovať ženy aj muži. Po zákroku môžete ísť domov, prvé 3 až 5 dní sa neodporúča aktívna športová aktivita, saunovanie a masáž.

Fotografie odstránenia potenia v podpazuší pomocou laseru SmartLipo.

Odstránenie potenia

Updated on 2016-09-28T20:58:53+02:00, by Essur.