Skip to navigation

Ošetrenie pleti

Kozmetický program pre normálnu, suchu, zmiešanú a mastnú pleť. Masáže, čistenie pleti, masky a ďalšie.

Líčenie

Profesionálne líčenie vizážiskou na spoločenské príležitosti, fotografovanie, ale aj denné líčenie.

Tetovanie

Tetovanie perma-make upu tvare. Horné a dolné očné linky, kontúry pier a “dofarbenie pier” tetovanie obočia čiarkovou metódou.

Kozmetické štúdio v spolupráci s estetickou a laserovou medicínou

V našom kozmetickom štúdiu  nájdete spojenie oddychu, kvalitnej kozmetiky a profesionálneho ošetrenia pleti. Najväčšou výhodou ošetrenia u nás je to, že ak máte problematickú pleť alebo už máte vrásky vieme riešiť Váš problém komplexne a efektívne na jednom mieste. Najvhodnejšie ošetrenie Vám navrhne kozmetička Monika Telúchová, ktorá má už mnohoročné skúsenosti s ošetrovaním pleti. V prípade, že máte problematickú pleť, alebo potrebujete  riešiť vrásky, znamienka, pigmentácie, žilky a iné poškodenia pleti, navrhne Vám konzultáciu s estetickým chirurgom, alebo sa priamo poradí aký spôsob a prístroj, prípadne laser by bol vhodný na potlačenie a odstránenie problému s pleťou.

V kozmetickom centre ponúkame niekoľko kozmetických programov pre ženy a mužov. Vieme Vám pomôcť aj s odstránením akútneho a chronického akné pomocou laseru a následne špeciálnym a veľmi šetrným ošetrením pleti. U nás tiež môžete zakúpiť kozmetiku značky Gatineau a Matis. Rovnako pri ošetreniach používame tieto kvalitné kozmetické značky.

Líčenie

V kozmetickom štúdiu ponúkame aj profesionálne líčenie denné, spoločenské alebo na fotenie.

Tetovanie

Tetovanie tváre je spôsob, ako si zabezpečiť dokonalý perma-make up. Či ste v saune, na dovolenke alebo ste sa práve zobudila, tvár vždy pôsobí upravene. Dnešným trendom je tetovanie prirodzené a nie výrazné, ktoré pôsobí umelo a vulgárne. Keďže je to rozhodnutie, ktoré je na dlhšie obdobie, je potrebné zvoliť si kvalitné tetovanie a skúsenú osobu v oblasti tetováže a s estetickým cítením. V kozmetickom štúdiu sa môžete objednať na tetovanie liniek očí, obočia a liniek pier.

Na ošetrenie sa môžete objednať na telefónnom čísle, prípadne SMS správou : +421 905 418 895. V prípade, že robíme ošetrenia a sa nám nedovoláte, ozveme sa Vám späť.

Pracovná doba:

Pondelok – Piatok 8.00 – 18.00
Sobota objednávky
Nedeľa zatvorené

Kozmetické štúdio

Updated on 2016-06-08T01:14:53+02:00, by Essur.