Botulotoxín

Prevencia a vyhladenie vrások botulotoxínom.

Mladý vzhľad a svieži výraz tváre patria v súčasnosti k požiadavkám spoločnosti, v ktorej žijeme. Snaha boja s časom sa samozrejme preniesla aj do estetickej dermatológie. V Essur Clinic ponúkame
niekoľko metód, ktorých účinnosť a bezpečnosť potvrdzujú viacročné skúsenosti zahraničných autorov, kolegov zo zahraničných kliník.

Odborníci v našej klinike majú s týmito metódami bohaté skúsenosti.
Vyhladenie vrások je možné aplikáciou botulotoxínu. S včasnou aplikáciou dokážeme udržať mladý vzhľad našich klientov a zabrániť tvorbe vrások. Ide o prevenčnú metódu. V prípade existencie vrások botulotoxín dokáže zmierniť ich prehlbovanie a spomaliť proces starnutia.

V problematike vyhladzovania vrások odporúčame a používame botulotoxínové injekcie; výplne, tzv. fillery; kyselinu hyalúronovú a frakčný CO2 laser. Ideálna je kombinácia, pričom zákrok je jednoduchý a výsledok vysoko efektný. Botulotoxín dokáže zablokovať funkciu mimických svalov a tým zabrániť tvorbe vrások v týchto oblastiach (čelo, obočie, kútiky úst). Výsledky sa dostavia takmer okamžite (2 – 3 dni) a vydržia 4 – 5 mesiacov. Vtedy je vhodné aplikovať aj druhú dávku. Tým možno docieliť až ročné trvanie. Túto metódu je vhodné začať používať ako prevenciu proti vráskam.

Spodná veková hranica je 18 rokov. Po zákroku je potrebné byť 4 hodiny v vzpriamenej pozícii, precvičovať svaly, necvičiť, nedotýkať sa miesta zákroku a vydržať 2 týždne bez kozmetickej masáže. Výhodou je prevencia vzniku vrások, vyhladenie jemných vrások a odvyknutie od „zlej“ mimiky. Zákrok je ambulantný a bezpečný.

Video- Najefektívnejšie omladzujúce techniky

Botulotoxín

Updated on 2016-06-20T14:58:08+02:00, by Essur.