Čo znamená konzultácia?

Konzultácia je stretnutie medzi Vami a lekárom. Prebieha na základe objednávky telefonicky, alebo mailom. Cieľom je zoznámenie sa, vyšetrenie a výmena informácií. Lekár na základe rozhovoru navrhne zákrok, alebo kombináciu zákrokov pre vyriešenie problému vrátane oboznámenia ako zákrok prebieha, aká je pooperačná starostlivosť a tiež aká je konečná cena za kompletný zákrok vrátane všetkých nákladov.

Pre správne rozhodnutie sa k zákroku je vhodné okrem ceny a sympatií:

Konzultácia prebieha od 30 minút do 1 hodiny.  Je to v závislosti od typu zákroku.

Konzultácia je dôležitá, pretože sa jedná nie len o rozhodnutie pre estetický zákrok ale aj o Vaše zdravie.

Konzultácia je nezáväzná.

Za konzultáciu sa platí podľa aktuálneho cenníka Essur Clinic. V prípade, že zákrok na klinike absolvujete do 3 mesiacov máte konzultáciu zdarma. Termín zákroku sa určí na konzultácii, alebo sa dohodne dodatočne telefonicky. Niektoré menšie zákroky je možné vykonať ihneď po konzultácii.

V záujme urýchlenia zadávania termínov na zákroky a možnosti doplnenia termínov čakajúcich klientov/tiek na zákrok a termín sme určili pevné pravidlá. Zajednanie termínu zákroku je záväzné a platí sa záloha (10-20% z ceny zákroku) za rezerváciu termínu. Pri nevyužití termínu  na vrátenie zálohy nemáte nárok. V prípade objektívnych a vážnych udalostí, ktoré bránia absolvovať zákrok v dohodnutom termíne, je možná dohoda na inom termíne (maximálne 1-2 krát je možné preobjednať sa).  Je však potrebné zrušenie termínu nahlásiť minimálne 48 hodín pred termínom zákroku.

Chcem sa objednať!

Konzultácia

Updated on 2016-08-03T12:41:33+02:00, by Essur.