Transplantácia vlasov

Tento zákrok v prevažnej väčšine využívajú muži. Problém plešivosti, tzv. alopécie však postihuje aj ženy. U mužov je dôvodom androgénna alopécia. U žien sú príčinou vypadávania vlasov hormonálne zmeny, puberta, klimaktérium, ochorenia, i. Riešení je viac. Jedným z nich je vlasová transplantácia.

Na našej klinike využívame metódu operačného zákroku transplantáciu folikulárnych jednotiek. Zo záhlavia sa odoberá pás kože, mini transplantát s vlasovými folikulami. Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii. Následne sa z tohto mini transplantátu vypreparujú jednotlivé folikulárne jednotky s požadovaným počtom vlasov a na preriedených miestach sa do drobných zárezov vtransplantujú vlasové štepy. Predné línie sa pre zvýraznenie efektu dopĺňajú o minitransplantáty. Niekedy sa využíva aj transplantačné pero. Efekt je viditeľný postupne, po troch mesiacoch začínajú vyrastať vlasy bez genetickej záťaže a tak je efekt doživotný.

Odporúčame tiež Renokin sérum proti vypadávaniu vlasov, ktorého desať aktívnych zložiek zahŕňa najsilnejšie a najbezpečnejšie zložky proti vypadávaniu a na obnovenie rastu nových vlasov a Renokin šampón na podporu rastu vlasov, ktorý pomáha k stimulovaniu a posilneniu stavu vlasov a pokožky vlasov vytvorením zdravého prostredia pre obnovu vlasov. Výrobky môžete zakúpiť u nás v ambulancii.

Transplantácia vlasov

Updated on 2016-06-21T22:36:10+02:00, by Essur.